skip to Main Content
Skyté číslo Skrytý (Použijte stránku Kontakt) Datová schránka: kh4nbs IČ: 88246388 Číslo účtu: 670100-2201776955/6210

Formulář pro zpětnou vazbu

Zobrazované jméno (vyžadováno)

Společnost

Vaše hodnocení

Ochrana proti spamu

Ukázka hodnocení

Pan Zahradník je profesionál ve svém oboru. Jako student VUT jsem měl problémy s programováním projektů ve škole. Pod vedením pana Zahradníka jsem se naučil programovat o hodně lépe. Jednoduché algoritmy mi předtím dělali problém, teď už zvládám sám dělat GUI v Matlabu - což se oříšek pro hodně programátorů.
Na trhu je spousta programátorů, kteří za Vás perfektně vypracují projekt podle zadání, ale o proti ostatním pan Zahradník Vás naučí programovat - předá kus know how a zkušeností. A toho si opravdu cením.

Student

Pan Zahradník pracuje rychle a samostatně s minimem dotazů na zákazníka. Vždy pochopí, co se po něm chce. Na základě svých zkušeností již zná základní potřeby zákazníků a jejich aplikací, do kterých implementuje vždy něco navíc k větší spokojenosti zákazníka.

Jan Kříž
Zdravím Radku,
Díky za Váš čas, prošel jsem a pochopil z čehož mám docela radost. Otestuju na referenčním vzorku uživatelů a pustím do GPO.
Musím poděkovat i za choco, skript na upgrade už je v provozu a každý měsíc při startu PC mám aktualizováno vše, co běžní uživatelé používají, což je neuvěřitelná úspora času. O přípravě nového PC ani nemluvě.
Navíc jsem získal i trochu sebevědomí a pustil se i do skriptů jiných. Celková úspora času je neuvěřitelná, stačí mi na práci i 8 hod. pracovní doba.
Díky za všechno, těším se na naše další setkáni.
Ondřej Pisklák

Back To Top