skip to Main Content
Skyté číslo Skrytý (Použijte stránku Kontakt) Datová schránka: kh4nbs IČ: 88246388 Číslo účtu: 670100-2201776955/6210

Formulář pro zpětnou vazbu

Zobrazované jméno (vyžadováno)

Společnost

Zpětná vazba na

Vaše hodnocení

Ochrana proti spamu

Ukázka hodnocení

Pan Zahradník dokázal téměr nemožné při řešení softwarové části mé závěrečné práce. Přes celou řadu počátečních obtíží a problému s nejednoznačným zadáním a dalšími komplikacemi, které se vyskytly v průběhu tvorby softwaru dokázal během měsíce kompletně dokončil zadaný projekt, který dalece překračoval očekávání. Komunikace byla vždy rychlá a jasná. Vždy mi bylo nabídnuto několik řešení jak řešit nastavající problémy a po seznámení s nimi jsem mohl zvolit jakým směrem se bude řešení ubírat. Rovněž oceňuji jeho vysvětlovací schopnosti, kdy těžko vysvětlitelné části po jeho vysvětlení pochopí i laik. Tímto bych chtěl poděkovat za jeho ochotu a trpělivost při řešení mého projektu. Pokud by se v budoucnu vyskytl projekt jehož softwarová čast se týka Matlabu nebudu váhat ho znovu oslovit.

Student VŠB

Tímto bych chtěla poděkovat Ing. Radku Zahradníkovi, Ph.D. za pomoc při tvorbě závěrečného projektu do školy. Přestože jsem mu v počáteční fázi zadala chybné, nejasné zadání na kterém dlouho pracoval, okamžitě zareagoval, choval se naprosto profesionálně a začal se mnou spolupracovat, tentokrát na novém návrhu mé práce. Mé zadání projektu bylo i pro něj něco nového, neváhal a spojil se svým známým, prokonzultoval můj problém, aby mohl projekt v pořádku dokončit. Vše mi bylo dostatečně vysvětleno emailovou korespondencí a také osobní konzultací, kterou navrhl p. Zahradník ze své vlastní iniciativy, abych projektu lépe porozuměla. Byla jsem mile překvapena, byl velice vstřícný, pozitivní a zodpověděl mi všechny mé dotazy a tím mi rozšířil obzory v dané problematice. Ze své strany chci jen říct, že jsem zkoušela v mém okolí požádat o pomoc, ale nikoho, kdo by mi s mým projektem dokázal poradit, jsem nenašla. Ještě jednou chci vyzvednout profesionalitu, vstřícnost, ochotu a rychlé jednání p. Zahradníka.

Studentka VŠB

Pan Zahradník je profesionál ve svém oboru. Jako student VUT jsem měl problémy s programováním projektů ve škole. Pod vedením pana Zahradníka jsem se naučil programovat o hodně lépe. Jednoduché algoritmy mi předtím dělali problém, teď už zvládám sám dělat GUI v Matlabu - což se oříšek pro hodně programátorů.
Na trhu je spousta programátorů, kteří za Vás perfektně vypracují projekt podle zadání, ale o proti ostatním pan Zahradník Vás naučí programovat - předá kus know how a zkušeností. A toho si opravdu cením.

Student
Back To Top