skip to Main Content
Skyté číslo Skrytý (Použijte stránku Kontakt) Datová schránka: kh4nbs IČ: 88246388 Číslo účtu: 670100-2201776955/6210

Formulář pro zpětnou vazbu

Zobrazované jméno (vyžadováno)

Společnost

Zpětná vazba na

Vaše hodnocení

Ochrana proti spamu

Ukázka hodnocení

Školení bylo skvělé, nejhodnotnější pro mě bylo opravdu pečlivé a strukturované podání základů jazyka s propojením na operační systém a možnost probírání konkrétních problémů z mé praxe a návrhů jejich řešení. Myslím, že by mohlo být přínosem vytvoření ještě jednoho kurzu pro programátory, kde by např. typům proměnných či logice cyklů nebylo věnováno tolik prostoru (což v tomto kurzu bylo nutné vzhledem k přítomnosti systémových administrátorů.

Václav Rýdl

Chci tímto způsobem panu Zahradníkovi poděkovat za jeho ochotu a velmi efektivní pomoc s mou úlohou v Matlabu. Problém, se kterým jsem si nevěděl rady a nedokázal jej vyřešit, si pan Zahradník poradil za méně než 2 hodiny a doručil mi funkční řešení s detailním postupem implementace.
Služby pana Zahradníka mohu vřele doporučit a rozhodně nebudu váhat sám tyto služby v budoucnu využít.

Daniel M.

Kurz hodnotím velmi kladně, kromě vlastních návrhových vzorů byly přínosné i poznámky bokem, jako např. dávat některé věci do snippetů. Možná by bylo vhodné se podrobně nevěnovat některým návrhnovým vzorům jako je Iterátor, které jsou již dlouho běžnou součástí jazyka C#

Vladimír Florián
Back To Top