skip to Main Content
Skyté číslo Skrytý (Použijte stránku Kontakt) Datová schránka: szna64e IČO: 88246388 Číslo účtu: 670100-2201776955/6210

Formulář pro zpětnou vazbu

  Zobrazované jméno (vyžadováno)

  Společnost

  Zpětná vazba na

  Vaše hodnocení

  Ochrana proti spamu

  Ukázka hodnocení

  Pan Zahradník umí rychle proniknout do odborného textu a kvalifikovaně doporučit místa, na které je vhodné se zaměřit. Mohu konzultace návrhů projektů TAČR pana Zahradníka určitě doporučit.

  Sven Ubik

  Na školení bych vyzdvihl především interakci s publikem a zapojení nejdůležitější složky při programování a tím je přemýšlení. Otázkami do publika udržoval lektor naši pozornost a zároveň s lehkostí odpověděl na všechny naše dotazy. Vše měl připravené a vhodně zvolil tempo, látku i cvičné příklady vzhledem k délce školení. Ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

  Adam Lagner

  Touto cestou chci poděkovat panu Zahradníkovi za jeho velkou pomoc, při řešení problému během tvorby závěrečné práce. Pan Zahradník byl v průběhu vývoje velmi obětavý, schopný a vždy přišel s několika nápady jak co vytvořit a posunout se dále. Za což jsem dost vděčná. Pokaždé mi bylo vše vysvětleno a mohla jsem se kdykoliv doptat. Krom profesního přístupu děkuji i za jeho psychickou podporu, která při tvorbě tak důležité práce je taktéž zapotřebí. Pokud budete potřebovat někdy pomoct s vyřešením problému, neváhejte se na něj obrátit. Určitě neprohloupíte!

  Studentka VŠB

  Školení bylo skvělé, nejhodnotnější pro mě bylo opravdu pečlivé a strukturované podání základů jazyka s propojením na operační systém a možnost probírání konkrétních problémů z mé praxe a návrhů jejich řešení. Myslím, že by mohlo být přínosem vytvoření ještě jednoho kurzu pro programátory, kde by např. typům proměnných či logice cyklů nebylo věnováno tolik prostoru (což v tomto kurzu bylo nutné vzhledem k přítomnosti systémových administrátorů.

  Václav Rýdl

  Chci tímto způsobem panu Zahradníkovi poděkovat za jeho ochotu a velmi efektivní pomoc s mou úlohou v Matlabu. Problém, se kterým jsem si nevěděl rady a nedokázal jej vyřešit, si pan Zahradník poradil za méně než 2 hodiny a doručil mi funkční řešení s detailním postupem implementace.
  Služby pana Zahradníka mohu vřele doporučit a rozhodně nebudu váhat sám tyto služby v budoucnu využít.

  Daniel M.

  Kurz hodnotím velmi kladně, kromě vlastních návrhových vzorů byly přínosné i poznámky bokem, jako např. dávat některé věci do snippetů. Možná by bylo vhodné se podrobně nevěnovat některým návrhnovým vzorům jako je Iterátor, které jsou již dlouho běžnou součástí jazyka C#

  Vladimír Florián

  Pan lektor prezentoval poutavě, s ohledem na zkušenosti publika, neměl žádný problém zodpovědět kteroukoliv položenou otázku. Oslovoval mě křestním jménem a byl i v řeči velmi přátelský. Výklad byl poutavý a dynamicky prokládaný praktickýi ukázkami v kódu. Vřele doporučuji ostatním zájemcům!

  Petr

  Pan Zahradník dokázal téměr nemožné při řešení softwarové části mé závěrečné práce. Přes celou řadu počátečních obtíží a problému s nejednoznačným zadáním a dalšími komplikacemi, které se vyskytly v průběhu tvorby softwaru dokázal během měsíce kompletně dokončil zadaný projekt, který dalece překračoval očekávání. Komunikace byla vždy rychlá a jasná. Vždy mi bylo nabídnuto několik řešení jak řešit nastavající problémy a po seznámení s nimi jsem mohl zvolit jakým směrem se bude řešení ubírat. Rovněž oceňuji jeho vysvětlovací schopnosti, kdy těžko vysvětlitelné části po jeho vysvětlení pochopí i laik. Tímto bych chtěl poděkovat za jeho ochotu a trpělivost při řešení mého projektu. Pokud by se v budoucnu vyskytl projekt jehož softwarová čast se týka Matlabu nebudu váhat ho znovu oslovit.

  Student VŠB

  Tímto bych chtěla poděkovat Ing. Radku Zahradníkovi, Ph.D. za pomoc při tvorbě závěrečného projektu do školy. Přestože jsem mu v počáteční fázi zadala chybné, nejasné zadání na kterém dlouho pracoval, okamžitě zareagoval, choval se naprosto profesionálně a začal se mnou spolupracovat, tentokrát na novém návrhu mé práce. Mé zadání projektu bylo i pro něj něco nového, neváhal a spojil se svým známým, prokonzultoval můj problém, aby mohl projekt v pořádku dokončit. Vše mi bylo dostatečně vysvětleno emailovou korespondencí a také osobní konzultací, kterou navrhl p. Zahradník ze své vlastní iniciativy, abych projektu lépe porozuměla. Byla jsem mile překvapena, byl velice vstřícný, pozitivní a zodpověděl mi všechny mé dotazy a tím mi rozšířil obzory v dané problematice. Ze své strany chci jen říct, že jsem zkoušela v mém okolí požádat o pomoc, ale nikoho, kdo by mi s mým projektem dokázal poradit, jsem nenašla. Ještě jednou chci vyzvednout profesionalitu, vstřícnost, ochotu a rychlé jednání p. Zahradníka.

  Studentka VŠB

  Pan Zahradník je profesionál ve svém oboru. Jako student VUT jsem měl problémy s programováním projektů ve škole. Pod vedením pana Zahradníka jsem se naučil programovat o hodně lépe. Jednoduché algoritmy mi předtím dělali problém, teď už zvládám sám dělat GUI v Matlabu – což se oříšek pro hodně programátorů.
  Na trhu je spousta programátorů, kteří za Vás perfektně vypracují projekt podle zadání, ale o proti ostatním pan Zahradník Vás naučí programovat – předá kus know how a zkušeností. A toho si opravdu cením.

  Student
  Back To Top